PABLO® - 12 RENKLİ SET

Renkli-Hafta-Sonu
Ürün Kodu : 666-312
238,06 TL

Caran d’Ache’ın Pablo sabit boya kalemi serisi üstün kaliteli ve hassas Pablo uçlarıyla bütün profesyonel beklentileri karşılıyor. Özellikle gerçekçi çizimler için ideal olan bu kalemler mükemmel kapatıcılık ve ışığa dayanıklılık sağlayan bir formülle üretiliyorlar. 3.8 mm çapındaki kuru uçlar kağıt üzerinde hiç kalıntı bırakmıyor. Serinin 120 birbirinden güzel renk seçeneği bulunuyor.

Üstün kapatıcılık ve opaklık sağlayan kalemler dokulu kağıt veya mukavvadan tahtaya kadar çok farklı yüzeylerde kullanılabiliyor ve kalın, kadifemsi renk katmanları oluşturuyor. Kalemlerin gövdeleri tamamen vernikleniyor ve ucunun rengine karşılık gelen parlak renkli şeritlerle mühürleniyor.

Pablo boya kalemleri Caran d’Ache’ın Cenevre’deki atölyelerinde, “Swiss Made” kalite damgası uyarınca, çevre dostu standart ve sertifikasyonlara uygun olarak üretiliyor. İşlerinde hassasiyet ve kaliteli malzemeye önem veren bütün sanatçı, illüstratör, tasarımcı, öğretmen ve yaratıcılar için ideal.

 

Kullanım: Çapaksız, düzgün çizgiler çeken yumuşak ve kolay kırılmayan kalem uçları her türlü yüzey üzerinde kullanılabilir; tarama ve gölgelendirme gibi teknikler için idealdir.

İçerik: 12 renkli boya kalemi

 

 

Özellikler:

  • Optimum konfor sağlayan altıgen gövdeli boya kalemleri
  • Kuru, suya dayanıklı 3.8 mm çaplı uçlar üstün kapatıcılık sağlar
  • Renkler ışığa dayanıklıdır
  • Üzerinde renk adı ve numarası, ışığa dayanıklılık oranı bulunan altıgen kalemler
  • Üstün kaliteli, FSC sertifikalı sedir ağacı
  • Tarama, gölgelendirme, renk bindirme gibi tekniklerin yanı sıra Suracolor® Soft Aquarelle, Neocolor® pastel boyalarla karışık teknik uygulamalar için uygun. Büyük boyutlu veya geniş renk alanları bulunan resimlerde ya da tahtadan fotoğrafa kadar çok çeşitli yüzeylerde ideal sonuç verir.

 Çok Satanlar