LÉMAN EBONY BLACK MEKANİK KURŞUN KALEM

Renkli-Hafta-Sonu
Ürün Kodu : 4769-782
8.000,29 TL

LÉMAN KOLEKSİYONU

Cenevre'deki Léman Gölü ve etrafını çevreleyen doğanın güzelliğinden ilham alan Léman koleksiyonu, Caran d’Ache’ın olağanüstü renklerde yazı enstrümanları geliştirme konusundaki uzmanlığına tanıklık ediyor. Lansmanı 1998 yılında yapılan koleksiyon, çarpıcı renklerde vernikleri değerli metallerin parlaklığıyla birleştiriyor. Şirketin Cenevre’deki atölyelerinde çalışan usta zanaatkarlar bu yazı enstrümanlarını elde cilalıyor ve geleneksel guilloche deseni işleme ve vernikleme tekniklerindeki bilgi birikimlerini kullanarak, doğanın en güzel renklerini yansıtan gölgeler ve kıvrımlar yaratıyorlar. Caran d’Ache Haute Ecriture Léman koleksiyonunu Léman Slim serisiyle genişletti. İnce, şık ve rafine hatlara sahip bu kalemler oldukça hafif ve hassas yazma rahatlığı sağlıyor.

Renk Ustası

Cenevre sahillerine hafifçe vuran dalgalarıyla Léman gölü ve etrafındaki doğal çevre, doğanın bize bir armağanı. Léman koleksiyonu, gölün, gökyüzünün, mevsimlerin ve kıyısındaki canlı şehir hayatının en güzel renk tonlarını, Caran d’Ache’ın renklerle oynama konusundaki ustalığını yansıtan zengin renk ve akışkan desen seçenekleriyle yorumluyor. Gün batımının pastel tonlarından koyu mavi ve gece siyahına çok farklı ve sıra dışı renk tonlarındaki parlak veya mat vernik bu yazı enstrümanlarının şık formlarını ve üzerlerine incelikle işlenen desenleri ortaya çıkartıyor. İki renkli modellerde gümüş rengi rodyum kaplama kapakların üzerindeki guilloche idesen, kalemin gövdesindeki rengin doygunluğunu artırıyor. Renk seçimleri şirketin atölyelerinde yıllar boyunca geliştirilen renk kartelalarına dayanıyor. Zarifçe yuvarlatılmış formları ile Léman koleksiyonu benzersiz yazma rahatlığı sağlıyor.

İki koleksiyon: Léman & Léman Slim ve her koleksiyonda dört yazı enstrümanı tipi:

o Dolmakalem, roller kalem, tükenmez kalem, mekanik kurşun kalem

o Gövde ve kapak farklı renk ve kaplamalarla zenginleştirilen kalın ayarlı pirinçten yapıldı

o Yay mekanizmalı eklemli klips

o Altın, gümüş ya da rodyum kaplama

o Dolmakalem ucu 18 ayar altın ve dört farklı ebatta: İnce, Orta, Kalın ve sadece Léman koleksiyonuna özgü BB yani Çok Kalın seçeneğiyle

· Kişiselleştirilmiş gravür işlemelerle özelleştirilebilir

· Hayat boyu uluslararası garanti

· İsviçre Malı

LÉMAN EBONY BLACK / 4769-782

Değerli ve rafine, Léman Ebony Black gümüş kaplama kalemin siyah verniği parlaklığını Léman Ebony Black’ten alıyor. Koyu ve derin siyah vernikli kapak altın kaplama ile mükemmel bir uyum sergiliyor. Léman Ebony Black yüksek hassasiyetli döner mekanizma ile donatıldı. 0.7 mm kurşun kalem ucunun kalitesine ve itme düğmesinin altına yerleştirilen yenilenebilir silginin kullanım kolaylığına hayran kalacaksınız.

  • Mekanik kurşun kalem – 0.7 mm kurşun kalem ucu
  • Mekanizma: Çevirmeli
  • Yedek: 0.7 mm, HB veya B kurşun kalem ucu ve silgileri
  • Kişiselleştirilebilir
  • Ömür boyu uluslararası garanti
  • İsviçre Malı